Translate

#selfieoutfit dresslink

Witajcie, jakiś czas temu otrzymałam propozycję współpracy ze strony Dresslink. Postanowiłam, że nie zaszkodzi spróbować, w szczególności, że kilka rzeczy na prawdę wpadło mi w oko. Zamówione rzeczy doszły do mnie być może w jakieś trzy tygodnie (ciężko mi określić, bo przebywałam wtedy na urlopie, a gdy wróciłam, to paczka czekała już na mnie na miejscu).  

Zdjęcie ze strony (więcej kliknij tutaj):


Zdjęcie zrobione przeze mnie:Sukienka jest bardzo fajnie skrojona i wykonana jest z elastycznego materiału. Jak widać na zdjęciu dobrze leży. Żałuję jedynie tylko tego, że wzięłam rozmiar największy (XL), bo tak na prawdę bałam się, że rozmiary nie odpowiadają naszym europejskim rozmiarom. W tym przypadku spokojnie mogłam zamówić M. Nie mniej jednak, po kilku małych przeróbkach będzie idealna. Z pewnością muszę ją skrócić. 

Zdjęcie kolejnej sukienki ze strony (po więcej kliknij tutaj):


Zdjęcie zrobione przeze mnie:Druga sukienka prezentuje się idealnie. Co do materiału nie mam żadnych zarzutów, jest fajny. Jeżeli chodzi o rozmiar to w tym przypadku także wybrałam największy (L). Tutaj też spokojnie mogłam zamówić M, bo rękawy są jednak na mnie troszeczkę za długie i góra delikatnie za luźna. Nie mniej jednak jestem zadowolona. 

Jak wy oceniacie te sukienki? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawienie komentarza na moim blogu.
Staram się odwiedzać swoich komentujących.

Bardzo proszę o nie spamowanie!
Wszelkie tego typu komentarze trafiają do spamu!

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie