Translate

Znowu zakupy??

Witajcie,
mogę śmiało stwierdzić, że uzależniłam się od bloga, a także od czytania Waszych blogów. Zresztą to widać, po tym że pojawiają się regularnie notki. Mam multum pomysłów na notki, mogłabym je pisać non stop. 
Ostatnio nadrabiam wszelkie zaległości spowodowane moją ciężką sesją. Mogę śmiało i oficjalnie stwierdzić, że sesja została już całkowicie zakończona. Ostatni egzamin zdało AŻ 20 osób, wyobrażacie sobie? Na szczęście w tej grupie szczęśliwców znalazłam się i ja z dobrym wynikiem. Teraz mogę śmiało stwierdzić, że nie żałuje tych dni, spędzonych nad książkami, wyjętych z życia.


Zakupy zostały poczynione i na chwilę obecną, chyba już nic nie potrzebuję. Wpadłam do Inglota zakupić płyn do czyszczenia pędzli, który cuchnie alkoholem niesamowicie, ale mam zamiar je od czasu do czasu odkazić a nie tylko czyścić szamponem dla dzieciaków. 
Do Uli oczywiście nie wpadłam tylko przypadkiem. Musiałam zgarnąć jedną rzecz, poza tym miałam zamówiony pędzel, a że przy okazji wpadła mi w ręce paletka Sleek'a i korektor z e.l.f.'a, to już niestety moja słabość.

Mam multum pomysłów na kolejne notki!
A o czym Wy chciałybyście notkę?
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie