Translate

Zbiorcze zakupy z ostatnich 2 - tygodni

Witajcie,
egzamin napisany, teraz trzeba czekać na wyniki. Zostało mi ostatnie zaliczenie i koniec sesji.

Po egzaminie miałam chwilę czasu do zajęć, więc postanowiłam się troszeczkę odstresować  i wybrałam się na zakupy do Wispol'u, Superpharm i Sephory.    Wispol   

 Przyznam szczerze, że nie stosowałam jeszcze żadnej z odżywek z Eveline. Postanowiłam wypróbować, ponieważ ostatnim czasem (w czasie sesji) bardzo zaniedbałam swoje paznokcie. 
Dorwałam przy okazji szminkę w kolorze, którego tak bardzo poszukiwałam (nr 602) i nie byłabym sobą, gdybym od razu nie pomalowała ust.


Superpharm

 W Superpharmie jest na prawdę mnóstwo promocji i nie mogłam się zdecydować co kupić. Postanowiłam nie przesadzać i zakupiłam tylko te rzeczy. Oprócz maseczek, reszta to dla mnie nowość do przetestowania.

Sephora
 Poszłam do Sephory poszukać nowego zapachu dla mojego TŻ i przy okazji skusiłam się na kępki rzęs (a to wszystko przez Karolinę).


Przy okazji dzisiejszych zakupów, chwalę się też tymi z ostatnich 2 - tygodni.

Madlen Sklep
Znajoma poprosiła mnie żebym zabrała ją do Uli i jak zwykle nie wyszłam stamtąd z pustymi rękoma (przy okazji kupiłam jeszcze tusz do rzęs MaxFactor, którego nie ma na zdjęciu).

Matras 

Zauroczona trylogią E. L. James (o Grey'u) postanowiłam przeczytać kolejną trylogię, tym razem Sylvii Day (nie wiem kiedy ja znajdę na to czas, chyba na wykładach).


Jak widać, trochę się tego nazbierało. 

Macie którąś z zakupionych przeze mnie rzeczy? Co o nich sądzicie?


Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie