Translate

Brushegg + zakupy na kosmetykomania.pl

Witajcie, dziś przychodzę do Was z nowym gadżetem - jajeczkiem do czyszczenia pędzli do makijażu, jakim jest Brushegg


Producent: BRUSHEGG - to innowacyjne jajeczko, które służy do dokładnego, a zarazem szybkiego oczyszczania pędzli do makijażu. Dzięki jego unikatowej budowie usuniemy z pędzli nawet najtrwalsze, stare zabrudzenia. Brushegg doskonale radzi sobie z kosmetykami wodoodpornymi. Przy jego pomocy wyczyścimy małe pędzle do makijażu oczu oraz te większe, do makijażu twarzy. 

  • brushegg wykonany jest z wysokiej jakości silikonu, przyjaznego dla pędzli - nie trzeba się obawiać, że przy czyszczeniu zostaną uszkodzone,
  • używając brushegg przedłużamy żywotność pędzli - nie narażamy swoich pędzli na agresywne pocieranie, które zdarza się gdy czyścimy pędzle ręcznie,
  • dzięki kompaktowej wielkości możesz go używać zarówno w domu, jak i w podróży,
  • nawet w 5s wyczyści najbardziej zabrudzony pędzel!

Rozmiar: 7,3 cm x 4,7 cm x 2,6 cm / Cena: 29,90zł (w promocji); 34,90zł (w cenie regularnej).Jak czyścić pędzle przy pomocy brushegg:
Brushegg załóż na palec wskazujący i środkowy, nanieś niewielką ilość szamponu do pędzli lub mydła na stronę z wypustkami, zmocz pędzel i pocieraj o brushegg przez kilka sekund. Spłucz pod bieżącą wodą. GOTOWE!


Brushegg występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: miętowym i różowym. Jak widać na powyższych zdjęciach, mój wybór padł na miętę. Jajeczko wykonane jest chyba z twardej gumy, posiada wypustki, które ułatwiają przedostanie się do zakamarków pędzli. Brushegg sprawdza się u mnie raczej średnio. Owszem ułatwia czyszczenie pędzli, ale tych mniejszych, z większymi jest już problem bynajmniej w utrzymaniu się jajeczka na palcach. W moim przypadku spada pod wpływem przedostania się wody. Poza tym przy bardzo zbitym włosiu ciężko go doczyścić. Sam Brushegg bardzo łatwo utrzymać w czystości. Można go umyć pod bieżącą wodą z użyciem lub bez użycia mydła czy też płynu do naczyń. Jajko posiadam już 5 tygodni i używam je kilka razy w tygodniu. Nie zauważyłam żeby zmieniło swój kształt czy też kolor. 
Swoje jajeczko zakupiłam na kosmetykomania.pl Przy okazji zrobienia większych zakupów. 


Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie