Translate

RITUALS.... Zensation Organic Rice Milk & Cherry Blossom

Witajcie, jak już niektóre z Was zdążyły podpatrzeć na instagramie, dopadła mnie angina, a przy niej zapalenie tchawicy. Morduję się drugi tydzień, ale przy dobrych nadziejach w poniedziałek wrócę do pracy. Wracając do głównego wątku tego posta, dziś mam dla Was pewne cudo, które dostałam jeszcze na Gwiazdkę. 


Producent: Unikalna technologia żelu zamieniającego się w pianę. Po wyciśnięciu niewielkiej ilość w kontakcie z wodą żel przekształca się w bogatą, relaksacyjną pianę. Zensation łączy organiczne mleko ryżowe naturalny składnik, który odżywia skórę i pozostawia ją jedwabiście miękką z kwiatem wiśni - japońskim symbolem czystości.
 
Pojemność: 200ml  (a cena to podobno 8 euro)


Może to będzie banalne, ale ten produkt Rituals Zensation, należy do najlepszych kosmetyków jakie miałam okazje stosować w pielęgnacji ciała. Podobno w produktach Rituals najważniejszą rolę odgrywa zapach. Tak też jest w tym przypadku. Bardzo relaksujący, zmysłowy, odprężający i ekskluzywny. Nie duszący.Wbrew pozorom nie jest to zwykła pianka. Produkt jest gęstym żelem, który pod wpływem kilku sekund zamienia się w miękką, puszystą i gęstą piankę. Już niewielka ilość pozwala umyć całe ciało. Produkt jest bardzo wydajny, łagodny dla skóry. Idealny dla wrażliwców. Nie wysusza, nie podrażnia, nie uczula. Skóra po użyciu pięknie pachnie przez cały wieczór i wydaje się być bardzo świeża, oczyszczona.

Znacie inne produkty Rituals godne uwagi?
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie