Translate

Maskara na bazie wody. Max2

Witajcie,
w końcu nadszedł czas na recenzję jednej z maskar, jaką otrzymałam w ramach współpracy od firmy Lash Art. Oczywiście już na wstępie zaznaczam, że fakt otrzymania produktu za darmo, nie ma kompletnie wpływu na moją recenzję.


Producent: max2 specjalny tusz do rzęs został stworzony, aby dać ciemniejsze, dłuższe i bogatsze rzęsy. Ten najwyższej jakości tusz do rzęs może być usunięty bez jakiegokolwiek środka czyszczącego. Idealny do zastosowania na normalnych lub przedłużonych rzęsach. Zawiera różne produkty naturalne, w tym mleczko pszczele i ekstrakty ziołowe, ten wysokiej jakości produkt jest miękki i jedwabisty w dotyku, dodaje objętości, bez powodowania szkód dla Twoich przedłużonych rzęs oraz wiązania kleju.


Maskara (jak widać na zdjęciach) posiada prześliczne opakowanie, bardzo eleganckie i kobiece. Posiada standardową szczoteczkę, jak przy większości maskar, która bardzo dobrze rozdziela rzęsy. Z początku niestety bardzo dużo produktu nabierało się na nią, jednak z czasem dojścia do wprawy, problem znikł. Tusz jak widać ma piękny, głęboki odcień czerni i ten sam odcień uzyskujemy po aplikacji na rzęsach. W moim przypadku nie sklejał rzęs. Testowałam go zarówno na rzęsach naturalnych, jak i na sztucznych (jednorazowych). W obu przypadkach radził sobie bardzo dobrze. Niestety nie wiem jak działa w przypadku rzęs przedłużanych. Produkt bardzo dobrze się zmywa, wystarczy wręcz zwykła woda z mydłem. Nie powoduje "efektu pandy", nie osypuje się. Maskara daje ładny, naturalny efekt (nie dramatycznych rzęs). Zauważyłam, że jest bardziej wydajna niż inne maskary. Za 8ml produktu zapłacimy 49zł.

Produkt dostępny w sklepie internetowym sklep.lashart.com.pl a dokładniej tutaj.

Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie