Translate

Annabelle minerals: trzy podkłady mineralne

Witajcie, dzisiaj notka na temat trzech podkładów mineralnych: rozświetlającego, matującego i kryjącego. Ostatnio była fajna akcja organizowana przez tą markę. Trzy próbki za darmo jedynie przy opłaceniu dostawy. Stwierdziłam, że mogę się skusić. 


Producent: Chciałabyś wykonać perfekcyjny makijaż na bazie starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników, ale masz trudności z dobraniem odpowiedniego odcienia? A może chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z kosmetykami mineralnymi?
Zamów próbki kosmetyków Annabelle Minerals, by idealnie dopasować kolor do swojej skóry i zapoznać się z makijażem mineralnym.
Zależy Ci na nieskazitelnym, promiennym wyglądzie? Jeżeli chciałabyś zapomnieć o zatkanych porach, słabym kryciu przebarwień lub efekcie maski, wypróbuj podkłady Annabelle Minerals.
Próbka zapakowana jest w zakręcany słoiczek, zawierający 1g produktu. 

Cena: 8,90zł za sztukęPróbka produktu, jak widać na powyższym zdjęciu, zamknięta jest w plastikowym słoiczku, który swoją drogą czasami potrafi być upierdliwy i ciężko go odkręcić. Ja posiadam wszystkie trzy próbki w odcieniu beige cream, który niestety jest dla mnie za jasny. Podkład można aplikować zarówno na sucho jak i na mokro. Ja stosuję go na używany przez siebie podkład. Aplikacja produktu z tego słoiczka niestety do łatwych nie należy, ale tutaj nie ma co wybrzydzać w końcu to próbka. Konsystencja jest bardziej aksamitna, tak jakby kremowa. Nie jest to zwykły proszek. Troszeczkę osypuje się podczas nakładania. Najbardziej do gustu przypadła mi wersja rozświetlająca. Pięknie rozświetla naszą twarz i posiada delikatnie złocisty pyłek (nie chamski brokat). Polecam Wam zamówienie sobie takich próbek, zanim kupicie pełnowymiarowe opakowanie.
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie