Translate

Kosmetyki pełne natury: płyn micelarny 3 w 1 Vis Plantis aloes + pantenol

Witajcie, nadeszła pora na recenzję produktu, jaki otrzymałam w ramach testów klubowiczek Elfa Pharm. Postanowiłam w tym poście podzielić się z Wami moją opinią na temat płynu micelarnego 3 w 1 Vis Plantis Herbal Vital Care aloes + pantenol.


Producent: Bezzapachowy płyn do codziennej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu wszystkich typów cery, także wrażliwej. Idealny dla osób noszących soczewki kontaktowe. Forma micelarna płynu łagodnie oczyszcza i odświeża, a także skutecznie i szybko usuwa wodoodporny makijaż oczu nie powodując podrażnień . Nie narusza bariery ochronnej skóry.

150 ml / 8,49 zł 
500 ml / 15,49 zł


Płyn znajduje się w standardowym opakowaniu jak na micel przystało, stąd też aplikacja płynu jest łatwa i przyjemna. Micel faktycznie jest bezzapachowy, mnie jednak to nie przeszkadza. Bardzo fajnie zmywa codzienny makijaż. Pozostawia delikatnie lepki film na skórze, który w miarę szybko znika. Niestety nie radzi sobie ze zmyciem mocniejszych maskar. Co do ciężkich podkładów, to niestety trzeba go użyć troszeczkę więcej jak normalnie. Niestety nie zgodzę się z producentem co do zmywania wodoodpornego makijażu, jest to niestety oporne. Ogólnie rzecz biorąc, micel jest wydajny. Nie zauważyłam żadnego podrażnienia ani zaczerwienienia skóry. Świetnie odświeża skórę, przy czym delikatnie ją nawilża. Polecam dla alergików i osób, które są narażone na wszelkie podrażnienia skóry.


Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie