Translate

Przyspieszacz opalania Miami Onyx

Witajcie, czas na kolejną recenzję przyspieszacza opalania w solarium firmy Onyx tym razem Miami Extreme Bronzing Intensifier. Jak już wiecie z tej notki, za solarium nie przepadam, ale lubię testować różnego rodzaju produkty. I tym razem fakt otrzymania produktu za darmo, nie ma wpływu na moją recenzję. Producent: Niezwykle silny przyspieszacz opalenizny. Zawiera kwas hialuronowy, który zapewnia profesjonalne nawilżenie, sprężystość oraz jędrność skóry.

Cena saszetki 15ml: 11zł
Cena tuby 150ml: 87,99zł


Kiedy dostałam propozycję dalszej współpracy, bardzo się ucieszyłam, bo wiedziałam, że te produkty mnie nie zawiodą. Nie myliłam się. Przyspieszacz z Miami okazał się równie świetny jak ten No. 5. Skóra po zastosowaniu tych produktów w solarium naprawdę nie jest wysuszona!!! Co więcej, możecie spodziewać się efektu pięknie, równomiernie opalonej skóry, bez jakichkolwiek zaczerwienień czy smug. Produkty bardzo łatwo się aplikuje i jak dla mnie przyjemnie pachną (tak trochę jakby orientalnie), jeśli ktoś nie lubi takich zapachów, bez obaw, bo woń bardzo szybko się ulatnia. Przyspieszacz jest świetny dla osób niecierpliwych, które w miarę szybko chcą uzyskać upragnioną opaleniznę, a także dla tych, którzy chcą ograniczyć ilość wizyt w solarium.
  

Balsam dostępny w sklepie internetowym http://store.onyxtan.com/pl/ lub w niektórych solariach (polecam na stronie, bo są tańsze niż stacjonarnie w solarium). Produkt prezentowany dostępny tutaj.
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie