Translate

L'biotica Biovax A+E serum wzmacniające - włosy

Witajcie,
przedstawiam Wam jeden z moich ulubionych produktów do włosów, którym jest Biovax A+E serum wzmacniające firmy L'biotica
Bardzo często stosowałam wiele przeróżnych jedwabiów do włosów, ale to serum póki co jest niezastąpione. 


Sprzedawane jest w małych pudełeczkach (kartonikach), na których znajduje się wiele informacji na temat tego produktu. Zawartość buteleczki - 15ml.

Od producenta: 
Biovax A+E serum wzmacniające to prawdziwy zastrzyk witaminowy dla Twoich włosów. Receptura preparatu stworzona została na bazie witamin A i E, będących źródłem młodości i witalności. 
A+E serum wzmacniające:
  • odżywia zniszczone partie włosów;
  • zmniejsza ich łamliwość;
  • nadaje włosom naturalny połysk i gładkość;
  • hamuje rozdwajanie końcówek;
  • wzmacnia naturalną barierę ochronną włosa.

Obietnice producenta są bardzo obiecujące, ale czy sprawdzają się w rzeczywistości?
Po stosowaniu tego serum po umyciu włosów (to już moja druga buteleczka) zauważyłam, że faktycznie końcówki włosów są bardziej gładkie i lśniące, nie rozdwajają się. Co do łamliwości to nie do końca mam pewność czy tak zabezpiecza dobrze ten włos, gdyż czasem się zdarzy, że się odłamie.

Skład:

Niestety na pierwszym miejscu znajduje się kilka emolientów, które co prawda odpowiadają za właściwości aplikacyjne, ale stosowane w preparatach do włosów tworzą na nich film, który zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody, co powoduje zmiękczenie i wygładzenie włosów. Poza tym zawiera olejki z soi i krokosza. Na ostatniej pozycji znajduje się geraniol, który podobno znajduje się na liście potencjalnych alergenów, odpowiada on za zapach.


Serum ma bardzo fajną - moim zdaniem lepszą niż niektóre jedwabie - bezbarwną konsystencję o bardzo przyjemnym zapachu ekskluzywnych perfum. Nie zauważyłam żadnych reakcji alergicznych na ten produkt.
Podsumowując, śmiało mogę polecić ten produkt. Bardzo dobrze sprawdzi się przy stosowaniu nie na całych włosach lecz do ich końcówek.


Oficjalnie mam wakacje. Obroniłam się na 5. Jestem dumna!
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie