Translate

e.l.f. Studio Conturing Blush and Bronzer | róż i bronzer e.l.f.

Witajcie,
nie wiem jak u Was, ale u mnie dzisiaj okropnie pruszy śnieg. Szczerze pisząc, miałam nadzieję, że to już koniec zimy i w końcu przyjdzie wiosna. Zakupiłam już nawet botki w Stradivariusie, no ale niestety jeszcze muszę poczekać.

Tym razem przedstawiam Wam e.l.f. Studio Conturing Blush and Bronzer, czyli zestaw składający się z satynowego różu i półmatowego bronzera do policzków + lusterka.Zarówno róż jak i bronzer mają rewelacyjną pigmentację i trzeba na prawdę bardzo uważać, żeby nie przesadzić. Wystarczy na prawdę niewielka ilość, żeby ładnie wykonturować twarz.


Osobiście, pokochałam ją od pierwszego wejrzenia! Jak się zapewne domyślacie, nie musiałam się długo zastanawiać nad jej zakupem.

Oczywiście staram się nie używać jej na co dzień, tylko na większe wyjścia, ewentualnie "w niedzielę, od święta" ;-) Na co dzień preferuję raczej coś delikatniejszego, poza tym mam ten uroczy Candy Floss, który rewelacyjnie sprawdza się do codziennego makijażu.

Myślę, że latem zestaw ten będzie rewelacyjnie się prezentował na moich polikach. Produkt podobno nie był testowany na zwierzętach.
Masa produktu: 8g.


Jaki jest Wasz ulubiony róż / bronzer???
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie