Translate

Profesjonalny szampon do pędzli | FM GROUP Proffessional Brush Shampoo

Witajcie,
dziś parę słów na temat Profesjonalnego szamponu do pędzli firmy FM GROUP. Jak już wiecie, skusiłam się na zakup tego produktu, choć do najtańszych on nie należy. 


Od producenta:

Co do zapewnień producenta miałabym kilka uwag. Z pewnością szampon ten nie radzi sobie z gruntownym umyciem pędzli do podkładu, ale za to świetnie radzi sobie z pędzlami do cieni, pudru, różu, bronzera, wosku do brwi.. Zaletą tego produktu jest to, że nie posiada zapachu, co bardzo mnie drażni w szamponie Babydream. Konsystencję ma bardzo podobną do owego szamponu dziecięcego. Czy przedłuża trwałość pędzli? Tego jeszcze nie odkryłam, ale mam nadzieję, że nie są to słowa rzucane na wiatr. Świetnie odkaża pędzle i faktycznie zapewnia ich miękkość.

Skład:

Co prawda zawiera SLS, który odpowiada za pienienie się produktu. Tak więc skład niestety nie zachwyca.


Czy polecam ten produkt? Myślę, że tak pomimo tego, iż nie radzi sobie z podkładem. Takiego zmiękczenia włosia jak ten płyn nie zapewnił mi żaden inny. W moim przypadku jest to bardzo ważne, bo odkażam pędzle płynem z Inglota, który troszkę wysusza to włosie, ze względu na alkohol zawarty w składzie. Poza tym produkt bardzo dobrze się pieni i jest w miarę wydajny. Wszystko by było dobre, gdyby tylko nie ta cena (19,90 zł za 100 ml).
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie