Translate

Bo dziewczyny lubią brąz...

Witajcie,
zasługuję na niezłą reprymendę z Waszej strony... Trochę zaniedbałam blogowanie, ale szybko staram się to naprawić. Dzisiejszy post o kredce do oczu Revlon Grow Luscious Lash Liner w kolorze 002 espresso. Już na wstępie mogę Wam zdradzić, że jest to najlepsza kredka jaką miałam dotychczas! 


Kilka poczciwych słów od producenta:
Kredka do powiek Lash Liner marki Revlon pomoże sprawić wrażenie, że rzęsy są o wiele gęstsze! Odcień 002 Espresso jest bardzo naturalny.
Miękka kredka do powiek to podstawa udanego makijażu. Specjalna formuła zapewnia intensywny kolor oraz sprawia, że rzęsy rosną o wiele zdrowsze.
Bardzo łatwo rozprowadza się na powiece i podkreśla rzęsy sprawiając wrażenie, że jest ich więcej i że są grubsze. Odcień Espresso jest bardzo naturalnym, brązowym kolorem.
Nie rozmazuje się, dobrze zastyga na powiece tym samym utrzymując się cały dzień.Nigdy nie lubiłam twardych i tępych kredek, którymi bez problemu dało się wydłubać oczy... Ta na szczęście taka nie jest. Jest tak miękka, że lekkie pociągnięcie daje piękny i nasycony kolor. Możemy aplikować ją za równo na dolnej jak i na górnej powiece. Wybrałam odcień espresso, pięknego i nasyconego brązu, bo jest bardzo naturalny i faktycznie malując kreskę ma się wrażenie, że tych rzęs jest jednak więcej. Co do efektu wzrostu rzęs, ja niestety nie dam Wam uciąć sobie ręki czy wydłubać oka, że jest to prawda, bo sama tego nie zauważyłam. Maluję nią codziennie i mogę Was zapewnić, że rzęsy potem mi nie wypadają. Kredka (na zmatowionej powiece) trzyma się spokojnie przez cały dzień i nie zauważyłam żeby mi się rozmazywała, kolor też nie blaknie.


Przestrzegam Was przed kupowaniem tej kredki po cenach sklepowych (w granicach 40zł), gdyż spokojnie można ją dorwać po niższej cenie (moja kosztowała 10zł na madlensklep.pl).
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie