Translate

Kuracja włosowa - wypadanie

Witajcie,
u mnie dzisiaj 15 stopni <3 
Jestem z tego powodu prze szczęśliwa!!! 

Przychodzę do Was z kuracją na wypadanie włosów, jaką przepisała mi dermatolog (jeszcze przed świętami). Ostatnio bardzo intensywnie wypadały mi włosy i zaczynałam się na prawdę martwić.
Zażywam tabletki Novophane, które są ochydne, dodatkowo są ogromne i nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Zdecydowanie wolę Merz Special, no ale skoro mus to mus.
Co więcej, myję włosy szamponem Novoxidyl i stosuję wcierkę Elocom (na receptę).

Już teraz udało mi się zauważyć, że pojawiło się mnóstwo tzw. baby hair, które niemiłosiernie mnie denerwują, ale grunt, że włosy odrastają. Miałam dla Was zrobić zdjęcie, żebyście zobaczyły, że faktycznie wyglądam teraz jak nastroszony struś (hahaha).
Przed kuracją włosy myłam codziennie, przez co zaczęły się przetłuszczać. Na szczęście ten szampon zniwelował te problemy i spokojnie mogę myć włosy co 2 dni. 
Wcierka okropnie cuchnie spirytusem, ale muszę przyznać, że jest skuteczna.

Wiadomo, że to dopiero początki i ciężko stwierdzić jakąś mega zmianę. Kurację mam stosować do 2 m-cy (nie wiem jakim cudem ma mi wystarczyć taka mała buteleczka wcierki, w szczególności, że mam ją stosować raz dziennie). Po dłuższym czasie stosowania, pochwalę się efektami.

Wypadają Wam włosy? Jak sobie z tym radzicie?

15 stopni <3
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie