Translate

Zwiększamy objętość z Kemon AND Vol Powder 42

Witajcie,
nadszedł wreszcie czas na recenzję produktu jakim jest Kemon AND Vol Powder 42, czyli puder do włosów zwiększający objętość.

Producent: Puder do włosów zwiększający objętość.

Cechy:
  • Proszek zwiększający objętość
  • Do stosowania na włosach suchych
  • Nie pozostawia śladów
  • Można go stosować bezpośrednio u nasady włosów.

Co oznacza numeracja AND?
  • Większa liczba (lewa strona) - stopień utrwalenia
  • Mniejsza liczba (prawa strona) - stopień połysku


Skład: aqua (water/eau), silica silylate, aluminium starch octenylsuccinate, sodium benzoate, octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, allantoin, citric acid.

Sposób użycia: potrząsnąć mocno opakowanie, otworzyć zatyczkę i rozprowadzić niewielką ilość bezpośrednio na wysuszonych włosach lub na rękach, a następnie wykonać zamierzoną stylizację.

Cena: 72zł za 10g
Każda z nas kobiet marzy o gęstych włosach. Profesjonalny produkt marki Kemon AND Vol Powder 42 został stworzony właśnie po to, aby spełnić nasze marzenia i oczekiwania.

Produkt jest w postaci białego proszku, zamknięty w plastikowym opakowaniu. Buteleczka wypełniona jest proszkiem jedynie do połowy, a to dlatego że pod wpływem wstrząśnięcia butelki, proszek rośnie i wypełnia ją po brzegi. Przetestowałam obie możliwości aplikacji produktu, zarówno bezpośrednio na włosy, jak i na ręce, ale zdecydowanie to ta pierwsza metoda przypadła mi najbardziej do gustu. Proszek aplikuję z butelki na włosy od nasady i staram się go wmasować. Produkt działa natychmiastowo. Włosy są zdecydowanie bardziej uniesione, wymodelowane, nie potrzebują użycia innych produktów. Proszek nie bieli włosów. Jest zupełnie niewidoczny. Nie skleja włosów! Bardzo delikatnie wyczuwa się go na włosach, ale w żadnym wypadku nie obciąża ich. Po jego użyciu włosy wyglądają na uniesione, wymodelowane, zdrowe i naturalne. Efekt odbicia włosów utrzymuje się przez cały dzień i to nawet, gdy jest wietrznie. Świetnie podbija loki i nadaje im objętości! Produkt nie powoduje swędzenia skóry głowy i nie wywołuje łupieżu.  Bardzo łatwo zmywa się go podczas mycia głowy. Nie plącze włosów, więc nie potrzeba do tego żadnych specjalnych szamponów. 

Oznaczenie nr 42 oznacza stopień utrwalenia oraz połysku. W przypadku tego produktu 4 to wysoki i mocny stopień utrwalenia, zaś 2 to satynowy stopień połysku. 

Wypróbowałam go zarówno na bardzo długich, gęstych włosach, jak i na innych typach (krótkich, cienkich, itp). Na każdych spełnia swoje zadanie w 100 procentach. 
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie