Translate

Czarnuszek Beauties Factory | Liquid eyeliner

Witajcie,
tak się zastanawiałam o czym by tu dziś... no i w łapki wpadł mi eyeliner, o którym jeszcze Wam nie pisałam, a mianowicie płynny eyeliner w pędzelku marki Beauties Factory


Od producenta: 
Świetny eyeliner w płynie firmy Beauties Factory dostępny w sześciu pięknych, intensywnych kolorach. 
Eyeliner wyposażony jest w zgrabny pędzelek, za pomocą którego wykonasz idealną kreskę, już za jednym pociągnięciem. Produkt nadaje się nie tylko do makijażu oka, można używać go także do malowania dowolnej powierzchni na naszej skórze. Długo utrzymuje się na skórze, nie roluje się ani nie ściera. Świetnie sprawdza się w makijażu dziennym i wieczorowym. 


Bardzo długo szukałam idealnego eyelinera, który będzie łatwy w obsłudze i spełniał wszystkie moje zachcianki. Dopóki nie dorwałam eyelinera z Eveline z serii Celebrities, to ten wpadł w moje ręce jako pierwszy. Długo nie zastanawiając się sięgnęłam po niego i kupiłam, bez upewnienia się czy aby nie będzie to kolejny bubel. 


Eyeliner posiada pędzelek, który jest cienki co ułatwia aplikację, także sprawdza się nawet u osób, które zaczynają swoją przygodę z malowaniem kresek. 


Jak widać na powyższym zdjęciu, eyeliner posiada piękny i intensywny odcień czerni, taki jak lubię. Co więcej śmiem twierdzić, iż jest wodoodporny (robiłam próbę pod wodą i ze zwykłym mydłem). Jednak wszystko by było pięknie i ładnie, gdyby nie fakt, iż eyeliner niestety kruszy się jak szalony, a więc wymaga częstych poprawek. Mam zamiar wypróbować go w połączeniu ze zwykłym eyelinerem Eveline i sprawdzić czy w takim połączeniu da sobie radę. 

Miałyście coś z Beauties Factory? Polecacie jakiś produkt tej firmy?
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie