Translate

GR Pretty Color - bubel!

Witajcie,
wracam do Was w Nowym Roku z soczystym kolorkiem Golden Rose. 
Zanim przejdę do tematu, chciałabym się wytłumaczyć dlaczego nie wrzuciłam propozycji na  
Sylwestra. Mój plan był prosty, makijaż i paznokcie w jednym kolorze - granat. Wszystko było by dobrze, gdyby nie zawiódł mnie lakier do paznokci..ahh dlaczego akurat w taki dzień??? Pomalowałam sobie pięknie pazurki lakierem marki FM Group, poczekałam aż wyschnie... Użyłam tylko 2-óch warstw, godzinkę odczekałam a na paznokciach wszystko się odbijało :| Próbowałam się ratować lakierem z Vipery, ale to była jeszcze gorsza porażka. I tak wylądowałam z odcieniem bordo na paznokciach.. Po tym wszystkim nie miałam już ochoty ani dobrego światła do robienia zdjęć..

Wracając do tematu. Chciałabym Wam przedstawić lakier, który urzekł mnie swoim odcieniem na sklepowej półce. Choć kosztuje niecałe 4zł, nigdy więcej nie skuszę się na żaden inny kolor z tej serii. Co prawda mam jeszcze z tej serii dwa inne, które dostałam od mamy, ale ona nie miała zielonego pojęcia, że ta seria jest tak feralna. Aby płytka była dobrze pokryta i nie było przebłysków, należy nałożyć conajmniej 2 warstwy (standard). Po wyschnięciu na paznokciach wszystko się odbija, nie pomaga nawet wysuszacz. Zdarzyło mi się "zsunąć" go z paznokcia, bo po wyschnięciu robi się "gumowy". Dodatkowo, jeśli nie użyjemy top'a to będziemy mieć odbarwioną płytkę, szczególnie przy tym odcieniu.
W tym przypadku bardzo zawiodłam się na Golden Rose, nie chciałabym lakierów z tej serii nawet za darmo i choć jest tani, to znam o wiele lepsze lakiery za tą cenę. Szkoda, bo na prawdę występuje piękna gama kolorystyczna w tej serii. 
Korzystając z okazji chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia:
Spełnienia wszystkich marzeń,
Osiągnięcia życiowych sukcesów,
Dużo ciepła, radości i miłości
I aby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego!


Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie