Translate

Revlon Professionals - EQUAVE Hydro Nutritive Detangling Conditioner | odżywka

Witajcie,
pora na recenzję odżywki do włosów Revlon Professionals EQUAVE Hydro Nutritive Detangling, którą dostałam w ramach współpracy ze sklepem fryzjerskim www.pro-sprzet.pl, posiadającym profesjonalne kosmetyki do włosów. Z góry informuję, iż fakt otrzymania produktu do testu w ramach współpracy, nie wpływa na moją opinię.Od producenta:
Masz problem z rozczesaniem swoich włosów ? Zastosuj znakomitą odżywkę Revlon Equave Keratin Hydro Nutritive Detangling Conditioner, która idealnie poradzi sobie z problemem Twoich włosów. Nawilżenie na optymalnym poziomie.
Ta świetna 2-fazowa odżywka wzbogacona została w keratynę, która błyskawicznie nawilży Twoje włosy oraz ułatwi rozczesywanie. Dzięki niej Twoje włosy pozostaną optymalnie nawilżone, oraz jedwabiście miękkie i błyszczące.


Revlon Professionals EQUAVE Hydro Nutritive Detangling Conditioner ma przede wszystkim ułatwiać nam rozczesywanie naszych splątanych włosów, przy czym powinna nawilżać nam te włosy. O ile z ułatwieniem rozczesywania się zgodzę, o tyle efektu nawilżenia nie widzę, ale może i nawilża, tyle że przy dłuższym stosowaniu. Otrzymałam produkt o pojemności 9 ml, więc ciężko mi jest to stwierdzić, gdyż starczyła mi na 2,5 tygodnia przy bardzo oszczędnym stosowaniu jej co 2-3 dni. Przyznam też, że miałam obawy, czy produkt bez spłukiwania nie będzie sklejał mi tych włosów, albo czy nie będą się po nim przetłuszczać. Byłam zdumiona jak produkt świetnie nabłyszcza włosy i powoduje, że są one bardzo lekkie i świeże! Poza tym aplikacja jest bardzo wygodna i przyjemna, produkt ma płynną konsystencję, ale nie spływa z włosów. Zapach niesamowity. 
Myślę, że warto przetestować, kupując odżywkę nawet o tej mniejszej pojemności 9 ml.


Pojemność:
- 9 ml (klik)
- 200 ml (klik) 

W samym sklepie, możecie znaleźć szeroką gamę profesjonalnych produktów oraz sprzętów do włosów.
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie