Translate

Kolekcja pędzli: Hakuro h74 pędzel do rozcierania cieni

Witajcie, dziś kontynuacja serii kolekcji pędzli, tym razem na tapecie mój ulubiony pędzel do rozcierania (blendowania) cieni - Hakuro h74


Producent: Pędzel Hakuro H74 został wykonany z naturalnego włosia w kolorze białym. Miękka, lekko zaokrąglona końcówka umożliwia aplikację oraz roztarcie cienia. Jest bardzo przyjemna w w kontakcie ze skórą. Niklowana skuwka dobrze trzyma włosie i elegancko komponuje się z czarnym trzonkiem.

Pędzel Hakuro H74
włosie: naturalne
długość pędzla: 18 cm

Cena: ok. 22złPędzel Hakuro h74 jest pędzlem wykonanym z koziego włosia. Jest to jeden z najlepszych pędzli do blendowania jakie posiadam w swojej kolekcji. Tak bardzo go polubiłam, że postanowiłam zakupić jeszcze jeden. Pędzel rewelacyjnie rozciera cienie oraz ich granice. Intensywność podczas robienia makijażu można swobodnie kontrolować. Nie robi plam. Przy jego pomocy bardzo szybko uzyskuje oczekiwany efekt. Jest bardzo miękki i ma delikatne włosie, przez co nie drapie naszej powieki. Pędzel równie dobrze się myje. Do tej pory nie zmienił swojego kształtu. Włosie nie wypada. Wykonany solidnie i dobrze wyprofilowany. Polecam jak najbardziej. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawienie komentarza na moim blogu.
Staram się odwiedzać swoich komentujących.

Bardzo proszę o nie spamowanie!
Wszelkie tego typu komentarze trafiają do spamu!

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie