Translate

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Witajcie, dziś post o multifunkcyjnej gąbce do makijażu. Czy warto kupić? O tym dowiecie się właśnie w tym poście. Zapraszam do poczytania.
 
 
Producent: Multifunkcyjna gąbka do nakładania makijażu pozwala na uzyskanie efektu idealnej cery. Jej kształt sprawia że dopasowuje się do twarzy i ułatwia nakładanie nie tylko podkładu, ale również korektora, rozświetlacza lub różu. 
 
 
Zgodzę się z producentem, że gąbeczka pozwala tak zaaplikować podkład, że jest on mało widoczny i świetnie stapia się z cerą. Efekt jest bardzo naturalny, nie ma smug. Użytkowanie jej jest bardzo komfortowe. Dzięki dopasowującemu się kształtowi tej gąbeczki, możemy dobrze i szybko wklepać podkład w każde miejsce na twarzy, równie dobrze aplikuje korektor. Co do różu, niestety nie mam pojęcia jak się sprawdza przy aplikacji. Pomimo tych wszystkich ochów i achów, gąbeczka ta ma jeden ogromny minus... trwałość. Jak możecie zobaczyć na powyższych zdjęciach, tak wygląda gąbka przy dziesiątej aplikacji... Trochę kiepsko jak na tak krótki okres stosowania... Zmycie z niej ciężkich podkładów, jak np. Revlon Colorstay graniczy z cudem. Gąbkę czyściłam według zaleceń, po każdej aplikacji a i tak nic to nie dało. Co prawda majątku za nią nie wydałam, bo niecałe 30zł, ale za tą kasę wolę pędzel Hakuro, który zdecydowanie dłużej mi posłuży.
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie