Translate

Przyspieszacz opalania No. 5 Onyx

Witajcie,
przychodzę do Was z recenzją produktu, który jest przeznaczony do opalania w solarium. Z reguły do solarium nie chodzę, ze względu na to, że mam dużo pieprzyków i po prostu boję się tej ciasnoty ;-) Nie mniej jednak poczułam ochotę wypróbowania tego cudeńka jakim jest balsam Onyx 5XX INTENSE BRONZING.

Zaznaczam, że fakt otrzymania produktu do przetestowania za darmo, nie ma żadnego wpływu na moją recenzję.


Producent:
Przyspieszacz opalania. MelanoBooster™ stymuluje produkcję melaniny wewnątrz skóry. W maksymalnie krótkim czasie pozwala uzyskać efekt pięknej opalenizny. N’ERGY Tanning Complex™ zwiększa możliwość skóry do produkcji kolagenu, poprawia jej elastyczność i napięcie. Uwodzi zniewalającym zapachem pozostawiając pięknie opaloną i doskonale nawilżoną skórę. 
Cena saszetki 15ml: 10,50zł
Dostępny również w tubie 150 ml.


Szczerze powiedziawszy, nie wierzyłam nigdy w działanie tego typu kosmetyków i jakże się myliłam! Ten produkt faktycznie działa! Już po pierwszej wizycie balsam zafundował mi piękną opaleniznę! Stąd, jak się domyślacie, długi okres testowania tego produktu! Dacie wiarę, że nie zużyłam jeszcze wszystkich saszetek? W moim przypadku, po zastosowaniu preparatu, opalenizna była od razu brązowa, nie spowodował efektu " raczka" ;-) Nie namawiam Was na chodzenie do solarium, ale polecam tym, którzy lubią, ponieważ dzięki takiemu produktowi możecie ograniczyć ilość wizyt w solarium ;-) Jeżeli zależy Wam na ładnej i szybkiej opaleniźnie, bierzcie ten produkt bez zastanowienia ;-)


Balsam dostępny w sklepie internetowym http://store.onyxtan.com/pl/ lub w niektórych solariach (polecam na stronie, bo są tańsze niż stacjonarnie w solarium). Produkt prezentowany dostępny tutaj.
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie