Translate

Under Makeup Base | Baza pod makijaż Inglot

Witajcie,
dziś przybywam do Was z bardzo przydatnym kosmetykiem, w sprawdzającym się w szczególności, kiedy wykonujemy makijaż na imprezę, wesele, przyjęcie, etc. Chodzi tutaj dokładnie o bazę pod makijaż marki Inglot. Używałam kilku innych baz, ale ta na prawdę sprawdza się u mnie rewelacyjnie. 

Od producenta:
Mogę szczerze przyznać, że świetnie matuje skórę twarzy. Przy aplikacji należy pamiętać, aby po rozprowadzeniu produktu odczekać przynajmniej 5-10 minut, żeby produkt wchłoną w naszą cerę. Potem spokojnie można aplikować podkład. Nie zauważyłam, żeby produkt uniemożliwiał oddychanie cerze, wręcz przeciwnie, w ogóle go nie czuć na twarzy. 

Skład: 
*Cylopentasiloxane - emolient, Zastosowany w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów tworzy na ich powierzchni warstwę okluzyjną (film), która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody (jest to pośrednie działanie nawilżające), przez co kondycjonuje skórę, czyli zmiękcza i wygładza;

*Polysilicone-11 - filtr UV,  chroniący skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego, absorbuje promieniowanie UV, dzięki czemu chroni kosmetyk przed pogarszaniem się jego jakości pod wpływem światła;

*Dimethicone - ułatwia rozprowadzanie, daje efekt wygładzenia. Polidimetylosiloksan jest substanjcą transparentną, która nie wykazuje działania toksycznego. Ponadto z powodu dużych cząsteczek nie penetruje w głąb skóry i nie powoduje powstawania zaskórników.
Jeżeli nie potrzebujecie tak dużej ilości produktu (30ml), Inglot przygotował także mniejszą pojemność (10ml). Preparat jest bardzo wydajny, dlatego dobrze się zastanówcie nad zakupem odpowiedniej pojemności.
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie