Translate

Podaruj mi trochę słońca... | Firmoo | Sunglasses | Okulary przeciwsłoneczne

Witajcie,
z góry przepraszam Was za moją dłuższą nieobecność, która jak niektórzy z Was wiedzą, spowodowana była moim spontanicznym wyjazdem do Zakopanego. Dzisiejsza notka przeznaczona jest na kilka moich spostrzeżeń, dotyczących przeciwsłonecznych okularów Firmoo. Oczywiście jak zawsze z góry zaznaczam, iż fakt otrzymania produktu za darmo, nie ma wpływu na moją ocenę.
http://firmoo.com
Co prawda mamy piękną i złotą jesień, więc zdecydowałam się na okulary przeciwsłoneczne. Model, na który wybrałam już od pierwszej chwili skradł moje serce. Zastanawiałam się tylko czy aby na pewno będzie tak cudowny jak wygląda na zdjęciu.


Na szczęście nie zawiodłam się, a wręcz przeciwnie, gdy otworzyłam paczkę byłam niesamowicie zaskoczona. W paczce znalazłam futerał z okularami i szmatką do nich oraz dodatkowy woreczek i co więcej śrubokręcik z dodatkowymi śrubkami. Rewelacja! Jeszcze nigdy nie spotkałam się z czymś takim, a pisząc szczerze jest to świetny dodatek, bo śrubki często się gubią lub luzują. 

Co do kwestii okularów, na prawdę zaskoczyła mnie ich jakość. Są na prawdę bardzo solidnie wykonane, mają dobrej jakości oprawki i są wygodne, co jest dla mnie najważniejsze. Poza tym idealnie pasują do kształtu twarzy. Nie uwierają. 


Firmoo na swojej stronie posiada w asortymencie nie tylko okulary przeciwsłoneczne, ale także korekcyjne. Na stronie jest możliwość "zmierzenia" okularów, poprzez wgranie zdjęcia na stronę i samodzielne dopasowywanie wybranych oprawek. Jeżeli nie chcemy tego robić, to możemy skorzystać z przykładowych zdjęć zamieszczonych na stronie. Dodatkowo każda para okularów ma podane dokładne wymiary. Ogólnie strona jest bardzo łatwa w obsłudze, pomimo że jest w języku angielskim!

Sam kontakt z firmą będę wspominać bardzo miło. Odpowiadają na każde pytania i to natychmiastowo!

Nie wiem czy wiecie, ale Firmoo oferuje dwa bardzo interesujące programy. Pierwszy program umożliwia zakup jednej wybranej pary okularów za darmo (dla nowych użytkowników). Płacicie wtedy tylko i wyłącznie za koszt wysyłki (więcej tutaj). Drugi przeznaczony jest dla blogerów (więcej tutaj).


Model dostępny tutaj.


A wy macie już swoje okulary Firmoo?
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie