Translate

Bourjois ­­­—PARIS­­­­­­— effect Smoky | kredka do powiek

Witajcie,
powracam z mile spędzonego weekendu z recenzją totalnie badziewnej kredki do powiek firmy Boujois z serii effect SmokyOd producenta:
Kredka do oczu z pędzelkiem przeznaczonym do rozcierania, aby uzyskać efekt smoky. Wystarczy obrysować oko kredką, a następnie rozetrzeć ją pędzelkiem wykonanym z naturalnego włosia. Dostępna w 5 kolorach.

Cena: 29zł / 0,89gKredka (jak widać na powyższych zdjęciach) posiada pędzelek, który służy do rozcierania kredki. Pędzelek jest bardzo miękki i łatwy w obsłudze, ale tylko na ręce, bo na powiece już tak fajnie się nim nie operuje. Sama kredka jest miękka oraz rysuje się nią wyraźnie bez potrzeby "szarpania" powieki. 


Niestety pigmentacja bardzo mi nie odpowiada. O ile na ręce kreska wygląda ładnie i odcień jest bardzo nasycony, o tyle na powiece już tak dobrze się nie sprawdza. Kolor jest o wiele bledszy... Jeżeli chodzi o trwałość - tragedia - kredka w bardzo szybkim tempie rozmywa się i znika z powieki. 


Moim zdaniem cena jest za wysoka za kredkę takiej jakości. Jestem wściekła, bo spodziewałam się czegoś lepszego za tą cenę i firmę. Już kredka z Revlonu, kupiona za 7zł daje wspaniały efekt, niż taki badziew. Nie mam pojęcia jak ją zużyję...
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie