Translate

Sally Hansen Insta Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru

Witajcie, która z nas nie lubi mieć szybko pomalowanych a przede wszystkim wyschniętych paznokci? Ja należę do tych niecierpliwców, którzy wolą ułatwić sobie życie i używam topów wysuszających. Sally Hansen Insta Dri jest takim moim małym ulubieńcem, choć ma swoje wady.


Od producenta: Insta - Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru. Jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie i brak czasu na ich wysuszenie albo manicure, który nie wytrwa przez tydzień. Jeśli chcesz mieć szybko wyschnięty kolorowy lakier w 30 sekund. Zastosuj Insta-Dri. Otrzymasz błyszczącą i zabezpieczoną przed odpryskami powierzchnię lakieru, trwały do 10 dni manicure, podwójne filtry przeciwko promieniom UV zabezpieczą lakier przed przebarwieniem.
Owszem, top świetnie utwardza i natychmiastowo wysusza lakier, przy tym pięknie go nabłyszczając. Wyrównuje wszelkie niedoskonałości powstałe przy malowaniu paznokci, nie tworzy "górek". Pędzelek nie jest ani zbyt wąski, ani zbyt szeroki, a więc aplikacja jest bardzo prosta. Niestety zdarza się, że przy niektórych lakierach, po kilku dniach od jego użycia, powstają mikropęknięcia lakieru na paznokciach... Na szczęście często zmieniam kolory na paznokciach, więc mi to jakoś szczególnie nie przeszkadza. Dodatkowo zdarza się po zużyciu połowy, że zacznie gęstnieć, tutaj w tym przypadku pomaga rozcieńczalnik do lakierów z Inglota i top jest jak nowy. Pomimo swoich wad, polubiłam się z nim i z chęcią do niego powracam.


Jakie topy wysuszające polecacie?
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie