Translate

BeYu Eye Base | baza pod cienie BeYu

Witajcie,
Chciałabym Wam zaprezentować moją małą perełkę, która ostatnio skradła moje serce. Jest nią baza pod cienie do powiek wyprodukowana w Niemczech, firmy BeYu [bi:ju:].


 

Po wielu przejściach z bazą ArtDeco miałam dosyć. Próbowałam wszystkiego, różnie go aplikować, no i niestety nie dam jej więcej szans. Poszłam do Douglasa poszukać czegoś lepszego, w podobnej cenie. Gdy zapytałam Panią o jakąś dobrą bazę, poleciła mi ArtDeco. Gdybyście widziały moją minę...
Wyjaśniłam Pani skrupulatnie co myślę o tej bazie.
Poza tym, zaznaczyłam, że nie mam ochoty babrać palcami w takich pojemniczkach. Zaproponowała mi wtedy BeYu.
Choć nie znałam wcześniej tej firmy, a zależało mi na szybkim znalezieniu czegoś, zakupiłam.
Mogę szczerze przyznać, że jeśli nadal mnie nie zawiedzie, to będzie moim KWC.
Uwielbiam jego konsystencję, jest płynna i świetnie się rozprowadza na powiece! Delikatnie rozświetla powiekę, co uważam też za plus. Baza świetnie się aplikuje dzięki tej tubce.Cienie rewelacyjnie się na niej prezentują, łatwo się rozprowadzają. Cienie zostają rewelacyjnie uwydatnione, pigment staje się mocny. Sam cud i miód!

Co prawda jest jej tylko 7 ml i na początku myślałam, że w ogóle będzie mało wydajna i szybko mi się skończy. Skądże znowu! Wystarczy na prawdę maluteńka kropelka i mamy ją na całej powiece!
Wczoraj zrobiłam test trwałości. Rano zrobiłam dosyć mocny make up oka i uwierzcie mi, do wieczora makijaż praktycznie niczym się nie różnił! Oczywiście jeśli nie będziemy dotykać powiek ;-)
Na tubce bazy znajduje się info, że nie zawiera ona parabenów.
Mogę śmiało polecić Wam tą bazę!

A Wy jakiej bazy używacie?
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie