Translate

Tangle Teezer - Compact Styler

Witajcie,
Tangle Teezer - szczotka, którą jedni kochają, zaś inni nienawidzą - a jak u mnie się sprawdziła? 


Wybrałam wersję kompaktową do torebki Compact Styler model Feline Groovy, bowiem zawsze szukałam szczotki, którą będę mogła spokojnie i bezpiecznie nosić w torebce, bez obawy przed uszkodzeniem. Szczotka jest mała, a więc spokojnie można ją nosić zarówno w dużych jak i małych torebkach. 

Od producenta:
Compact Styler, kompaktowa wersja popularnej szczotki Tangle Teezer, idealna do torebki lub w podróży.

Szczotka Tangle Teezer jest najlepiej sprzedającym się i najczęściej nagradzanym produktem do pielęgnacji włosów.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie.

Zalecana także do rozczesywania włosów cienkich i zniszczonych, przedłużanych, peruk, afro.

Szczotka Tangle Teezer dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie zapewniając gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Codzienne szczotkowanie włosów szczotką Tangle Teezer wpływa na zwiększenie ich połysku! Szczotki Tangle Teezer można używać do rozczesywania włosów suchych oraz mokrych.
W moim przypadku ta szczotka się sprawdziła i na prawdę nie potrafię się z nią rozstawać. Mam włosy bardzo długie, bo prawie po pas i z tą szczotką nie straszne mi jest ich czesanie! Świetnie rozczesuje, nie elektryzuje włosów (co było moim ogromnym problemem), włosy są gładkie i błyszczące! Poza tym jest idealna na wyjazd, bo zajmuje mało miejsca i na prawdę można zabrać ją wszędzie! Radzi sobie zarówno z suchymi jak i mokrymi włosami. Ba, nawet znajoma była zadowolona, gdy pożyczyłam jej tą szczotkę na basenie do rozczesania przedłużonych włosów. Zaletą tej szczotki jest to, że możemy bez problemu ją umyć, a więc nawet gdy pożyczymy ją koleżance, mamie, znajomej czy komukolwiek, nie mamy żadnych obaw i spokojnie możemy ją umyć nawet zwykłym mydłem pod bieżącą wodą. 
Szczotkę Tangle Teezer Flower Pot zakupiłam tez młodszej siostrze, z którą wiecznie był problem przy czesaniu włosów i sprawdziła się fenomenalnie!

Bardzo podoba mi się to, iż szczotka ma niebanalny design, możemy spokojnie wybrać kolor czy wzór a co więcej świetnie układa się w dłoni!

Jedynym minusem, który dostrzegłam jest niestety cena. Moim zdaniem mogła by być na prawdę trochę tańsza.
Planuję zakup kolejnej szczotki Tangle Teezer, tym razem zwykłej, bo kompakt już mam ;-)
Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie