Translate

Pharma Care, łagodzący żel do higieny intymnej, kora dębu i szałwia lekarska

Witajcie, dziś pora na recenzję produktu, który otrzymałam od Elfa Pharm. Jest to łagodzący żel do higieny intymnej kora dębu, szałwia lekarska. Jest to nowość. Od razu zaznaczam, że fakt otrzymania produktu za darmo do testu, nie ma wpływu na moją opinię. 

Producent: Łagodzący żel do higieny intymnej Kora Dębu, Szałwia Lekarska. 0% mydeł, SLS, SLES, parabenów, barwników. Zawiera kwas mlekowy i ekstrakt kory dębu, sprawdzone składniki w pielęgnacji miejsc intymnych. Ekstrakt szałwi lekarskiej działa osłaniająco, łagodzi stany zapalne i wspiera gojenie. Pantenol i gliceryna nawilżają.
 

 
Bardzo lubię produkty Green Pharmacy, więc otrzymując ten żel byłam szczęśliwa i miałam nadzieję, że nie zawiodę się na nim! Tak też było! Żel bardzo dobrze działa i spełnia w 100% obietnice producenta. Nie zauważyłam żadnego podrażnienia, świądu, itp reakcji na ten produkt. Muszę przyznać, że do tej pory byłam bardzo zadowolona z pianki tej marki, ale ten żel zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu. Jest mega wydajny, świetnie się go aplikuje, ze względu na pompkę i bardzo dobrze myje. Konsystencja żelu jest odpowiednia jak na taki produkt. Zdecydowanie Wam polecam!
 


Czytaj dalej »

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie