Translate

Zestaw startowy do manicure hybrydowego Semilac

Witajcie, dziś przychodzę z krótką opinią na temat zestawu startowego do manicure hybrydowego marki Semilac. Dostałam od Was mnóstwo pytań na temat lamp jakich używam do manicure hybrydowego. Jedną z takich lamp jest lampa  Semilac UV LED 6W.Producent: Zestaw startowy do wykonywania i usuwania manicure hybrydowego Semilac.
Zawiera: lampę LED 6 W, Semilac® BASE 7 ml, Semilac® TOP 7 ml, Semilac® kolor nr 026 7 ml, odtłuszczacz Nail Cleaner Pure 50 ml, płyn do usuwania lakieru hybrydowego Semilac® Remover 50 ml, folie do usuwania lakieru hybrydowego 50 szt., waciki bezpyłowe 250 szt., Semilac® Striper, blok polerski, 2 pilniki do paznokci.

Cena zestawu: 249zł 


Zestaw jest idealny dla osób, które zaczynają przygodę z hybrydami, ale też dla tych, którzy tą przygodę kontynuują. Lampa dobrze utwardza lakiery hybrydowe, nie miałam z nią jeszcze żadnych problemów. Niestety nie wiem jak spełnia swoją funkcję przy bardzo ciemnych odcieniach. Poradziła sobie jednak z utwardzeniem czarnych wzorów, malowanych czarną hybrydą w odcieniu Black Diamond Semilac. Lampa posiada dwa czasy utwardzania: 45s oraz 60s. Ja używam trybu pierwszego, choć czasem zdarza mi się utwardzać nieco dłużej, tak dla pewności. Każdy z zestawów zawiera ten sam odcień lakieru kolorowego. Jeżeli chodzi o waciki bezpyłowe są ok, choć mogłyby być nieco lepszej jakości. Odtłuszczacz bardzo dobrze odtłuszcza paznokcie, zaś zmywacz bardzo dobrze radzi sobie ze ściągnięciem hybrydy. Co do pilników mam nieco zastrzeżeń. Owszem bardzo dobrze piłują, jednak nieco szybko się ścierają, co moim zdaniem nie jest w porządku, jak za taką cenę. Folia do ściągania hybryd jest rewelacyjna. Waciki utrzymują się na niej, nie zsuwają.


Postanowiłam podliczyć, ile wyszedł by taki zestaw, kupując poszczególne elementy osobno.


Lampa Semilac UV LED 6W - 149,00 zł 


Folie do usuwania lakieru hybrydowego - 17,76 zł
Zmywacz do lakieru hybrydowego - 11,00 zł


Waciki bezpyłowe - 7,00 zł
Odtłuszczacz - 5,90 zł


 Blok polerski - 3,50 zł
Pilnik o gradacji 180/240 - 5,00 zł
Pilnik o gradacji 100/180 -  4,00 zł

 
Top - 29,00 zł
Baza - 29,00 zł
Lakier My Love - 29,00 zł

Podsumowując, zestaw startowy kosztuje 249,00 zł a kupując osobno zapłaciłybyśmy 290,16 zł. Więc chyba się opłaca?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawienie komentarza na moim blogu.
Staram się odwiedzać swoich komentujących.

Bardzo proszę o nie spamowanie!
Wszelkie tego typu komentarze trafiają do spamu!

Szukaj

cosmepick.com

Miralash

Alle Paznokcie

Alle Paznokcie